שרותים

אסטרטגיית וידאו לעסקים מוסדות וארגונים

הפקת סרטי תדמית, שיווק ופרסום

השיווק בוידאו הוא חלק אינטגרלי מחיינו באתר שלכם, בדף עסקי בפייסבוק, באינסטגרם והרשתות החברתיות השונות.

היכולת שלנו היא להבין מה המסרים והצרכים שתרצו להעביר לקהל היעד שלכם, האם מדובר בסרט תדמיתי/שיווקי-פרסומי/קמפיין מתמשך ואלו דורשים יצירת תוכנית אסטרטגית מסודרת וקפדנית וכמובן תכנון רעיונית ואומנותית, צילום בפועל, בימוי ועריכה ואנחנו פה כדי לסייע.

מוצרי וידאו לעסקים, מוסדות וארגונים על קצה המזלג:

 

סרט תדמית

הינו כרטיס הביקור ו"פניו" של בעל העסק והמפרסמים ומטרתו יצירת דימוי חיובי של העסק בעיניו של הלקוח הפוטנציאלי.

סרט פרסומי

פרסום הינו כלי לחשיפה/הגברת המודעות/רענון הידע והזיכרון/ הגברת ההשפעה על הלקוח הפוטנציאלי אודות מוצר או מותג וקריאה לפעולה

סרט שיווקי

שיווק הינו מכלול פעולות עסקיות באמצעותן מגדיל בעל העסק את הביקוש למוצר או שרות שברשותו. 

הסרט השיווקי הוא כלי משלים מתוך מערך הפעולות של בעל העסק.

הניואנסים הקטנים בסרט תדמיתי בעלי חשיבות רבה: קצב הסרט, המסר הברור, בחירת המוזיקה, הצילום, הדינאמיות, הצילום והתמונות, הם אלו שמרכיבים את הפאזל ויוצרים לבסוף את האווירה אשר משדרת לצופה את אופיו של העסק או המוצר.

טיפים כלליים לסרטי תדמית, שיווק ופרסום:

  • תחקיר מקיף - מידע רלוונטי אודות העסק והבידול שלו מהמתחרים.

  • אותנטיות, פשטות ואמינות - על מנת לייצר חיבור וקרבה בין בעל.ת העסק והלקוחות הפוטנציאליים נשאף להשתמש בא.נשים מתוך העסק ולא בשחקנים.

  • מסר ממוקד - עסקים רבים מנסים ״לדחוס״ המון מסרים בסרט אחד וכאן הטעות הגדולה ביותר. מסר או שניים ממוקדים שמועברים ללקוחות הפוצנציאליים בסרט קצר הינו המתכון היעיל. אם יש לעסק מספר מסרים מומלץ לייצר סרט לכל מסר/מוצר/רעיון על מנת להעביר את המסר ביעילות בלי לבלבל את הלקוחות הפוטנציאליים. 

  • סרט קצר - בעולם הדיגיטלי, המתחדש והמשתנה אנו מוצפים במסרים כתובים וויז׳ואליים ללא הרף. רף הסבלנות של הלקוח הפוטנציאלי הוא קצר מאוד. מחקרים מראים שהשניות הראשונות בסרט הינן המהותיות ביותר. 

  • תסריט - התסריט הוא הסיפור שיצרנו בעקבות התחקיר והקריאטיב. המסרים יכולים להיות הומוריסטיים, מרגשים, רציונאלים ועוד. 

 

בפגישה הראשונה נכיר אתכם.ן ואת העסק, נאפיין אותו, נגדיר את המסר המרכזי, נייצר תסריט, נבצע תיאומים לוגיסטים ונתחיל בהפקת הסרט. תהליך העבודה הכולל צילום, בימוי, עריכה וקידוד הסרט לפלטפורמות ולמדיה השיווקית הרצויה.

אנו מפיקים סרטי וידאו קליפים וסרטי תדמית לחברות רבות.

ליצירת קשר, קבלת דוגמאות ותיאום פגישה לחצו כאן