שאלות ותשובות

שאלות ותשובות 

 

1. האם ניתן לצלם וידאו לבד בבית?

 

כמובן שניתן לצלם וידאו לבד. הכל תלוי בתכנון נכון. לצורך העניין לחיצה על הפעלת כפתור ה"record" במצלמה עד ללחיצה הנוספת נקרא "שוט".   לפני כל צילום כזה, חשוב לתכנן מה רוצים שיהיה באותו שוט. מי הדמויות? מה הרקע? מה התוכן והמסר. לא משנה אם אנו מצלמים לבת מצווה או סרט שיווקי\תדמיתי לחברה. חוק מס' 1: לתכנן, לא סתם לצלם. רוב הלקוחות שלי מגיעים אליי אחרי "ייאוש" של נסיון כושל בצילום סרט בת\בר מצווה חתונה או אחרי נסיון צילום אחר אשר שכוונתו הייתה לחסוך כסף. הראייה צריכה להיות של במאי ותסריטאי ומעל הכל ראייה של צלם. לכל מי שמתעקש לעשות סרט לבד או כל אדם שמעט יצירתי מוזמן להכנס לאתר שלי ולקרוא מאמרים בנושא "טיפים לצילום ביתי".2. איך מתארגנים נכון לקראת הגעה אלייך לעריכת סרט מצווה\חתונה קלאסי (עם תמונות ווידאו קיימים) ?

 

אצלנו קיימות הפקות רבות ומגוונות החל מוידאו קליפ, קליפ באולפן הקלטות, סרטונים עלילתיים ועוד. בין כל אלה קיים גם ז'אנר של קליפים קלאסיים שבהגדרתנו קליפ קלאסי הוא עריכת סרטון אשר מכיל וידאו ותמונות ארכיון (כלומר וידאו משפחתי ותמונות משפחתיות קיימות). לטובת ז'אנר כמו זה חשוב לקיים עבודת הכנה קטנה מראש של איסוף עד 50 תמונות (סטילס - אלבום תמונות ודיגיטלי) אשר ממויינים בסדר כרונולוגי (מילדות עד תקופת החיים הנוכחית של החוגג עבורו מכינים את הסרט). בנוסף חשוב לסדר קטעי וידאו (קלטות\דיגיטליים). במפגש הראשון או השני לאחר שהוחלט על קונספט הסרט אנו פועלים בשיתוף מול הלקוח מנחים ומלווים אותו לאורך כל הדרך.


3. מה עושים עם קלטות וידאו ישנות? איך שולפים את החומר?

 

רוב הלקוחות מגיעים אלינו מתוסכלים מכיוון שאין ברשותם מכשיר וידאו לצפות בקלטות הישנות. בין מגוון השירותים שלנו יש שרות של המרת קלטות וידאו ישנות לדי.וי.די (אפשרות להעביר את החומר גם לכונן חיצוני ללא עלות נוספת). לקוחות שמגיעים אלינו במסגרת הפקת קליפ באולפן מקבלים הנחה משמעותית בהמרת קלטות אלו ל די.וי.די וכך נהנים משני העולמות: האופציה לצפות בחומרים ובחירת הקטעים המעניינים לסרט 2. מקבלים די.וי.די  שנותן להם אפשרות לצפות בחומרים שהיו על קלטות הוידאו בהמשך.
 

4. האירוע מתקרב ואין לי רעיון לתוכן הסרט?
לכן אנחנו כאן. פורמט העבודה בcv productions הוא מאוד מסודר. מגיעים לפגישה הראשונה. תוכן הפגישה הוא היכרות, תיאום ציפיות, פרטים על יקירכם שהוא בעצם "חתן האירוע", הצגת פורמטים שונים של סרטים, קליפים, וידאו קליפים וסרטונים אחרים. לאחר המפגש הראשון מחליטים מה הקונספט שהכי מתאים ומשם מתחילים בהפקה (לפעמים הלקוח מגיע רעיון מסוים ומפתחים אותו, לא חייבים להצמד לקונספטים קיימים).

 

 

5. מה לגבי תיאומים, לדוגמא אני רוצה להקליט באולפן הקלטות, מי יתאם לי?
הרעיון בcv productions שאנו אמונים על הפקת הסרטון. החל מכתיבת התסריט, תיאום מול הגורמים הרלוונטים כדוגמת אולפני הקלטות(במידה וצריך), ועד כתיבת לו"ז ימי הצילומים.

 

6. גמישות, נוחות וזמינות?
בזמן תקופת תהליך העבודה הקשר מול הלקוח הוא מהחשובים ביותר ולכן אנו בקשר צמוד עם הלקוח לאורך התהליך. לאחר עריכת הסרט הלקוח מקבל דוא"ל ובו הסקיצה של הסרט או שמגיע ישירות לאולפן. לבחירתו.

 

 

7. מחירים?
ה"אני מאמין" של cv productions הוא לא להפוך לפס ייצור במפעל. הלקוח מגיע ומקבל מגוון של קונספטים או לחילופין מגיע עם הרעיון. בהתאם לתקציב אנו מרכיבים ללקוח את  ההצעה המשתלמת ביותר בהתאם לצרכיו.

 

8. אז איך מתחילים?

צרו איתנו קשר באחד מאמצעי התקשורת אשר נוחים לכם:
דף הבית -
www.cvpro.il
דף הפייסבוק - www.facebook.com/cvpro.creative
טלפון: 052-3454529 (סיון)נתראה בסרט הקרוב

מאחלים לכולנו רק שמחות ובריאות

CV PRODUCTIONS

שאלות ותשובות

© 2014 by Cv Productions. sivan@cvpro.co.il |  Tel: +972523454529

  • YouTube Basic Black
  • Facebook Black Square